Vi står gärna till er tjänst

Kurita Sverige AB
Marieholmsgatan 56
Telefon: +46 31 725 34 60 
Fax: +46 31 725 34 69
S-415 02 Göteborg
E-Mail: kontakt-se@kurita.eu

Öppettider kontor: Måndag-Torsdag 08.00-16.30, Fredag 08.00-16.00, Lunchstängt 12.00-13.00
Öppettider lager: Måndag-Torsdag 07.00-16.00, Fredag 07.00-14.00, Lunchstängt 11.45-12.15

Alf Levin
Östergötland, Stockholm
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 34 64  E-mail: alf.levin@kurita.eu

Benny Andersson
Småland
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 34 65   E-mail: benny.andersson@kurita.eu

Christin Hedman
Västra Götaland, Värmland, Stockholm
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 34 63   E-mail: christin.hedman@kurita.eu

Frida Slotte
Dalarna, Mälardalen
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 36 75 E-mail: frida.slotte@kurita.eu

Marc Weinbrenner
Göteborg
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 36 76   E-mail: marc.weinbrenner@kurita.eu

Markus Lindskog
Skåne, Blekinge
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 34 68  E-mail: markus.lindskog@kurita.eu

Peter Viklund
Norrland
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 34 67  E-mail: peter.viklund@kurita.eu

Robert Prahl
Halland, Västra Götaland
Service- och Försäljningsingenjör
Telefon: 031-725 34 66  E-mail: robert.prahl@kurita.eu

_____________________________________________________________________________

Anki Ström
Administration/Inköp/Marknad
Telefon: 031-725 34 61  E-mail: anki.strom@kurita.eu

Jenny Koncilja
Ekonomi
Telefon: 031-725 36 71  E-mail: jenny.koncilja@kurita.eu

Malin Borg
Säljsupport
Telefon: 031-725 34 62  E-mail: malin.borg@kurita.eu

Linda Hagman 
Sälj & Inköp
Telefon: 031-725 36 74  E-mail: linda.hagman@kurita.eu

_____________________________________________________________________________

Är du intresserad av våra produkter och tjänster?
Kontakta oss enligt kontaktuppgifterna ovan eller använd formuläret nedan.

 

 

Please calculate 6 plus 6.